HRA Azurové jezero

jezero

Azurové jezero

Všechno začíná malými a nenápadnými věcmi.
Stejně tak nový projekt, který chceme spustit přes Šumění města.

Zatím se nebudeme pouštět do detailů o tom, jak velké a epické to ve finále bude! Místo toho Vás budeme ještě chvilku napínat… :-) Pro teď Vám můžeme ukázat první hratelnou verzi trilogie Azurové jezero.
(Nevýhodou zatím je, že se nedá hrát z mobilního zařízení.)

Hra se neustále vyvíjí dál, jak z hlediska příběhu, který si začal žít vlastním životem a občas je dost problém se držet původního plánu, tak z hlediska programátorského, kdy přibývají další herní možnosti (mapa, nápověda, …).

Vzhled je primárně klučičí, ale pro jistotu je připravený i jeden trochu barevnější pro holky. (Měli tam být jednorožci a duhy, ale zasekli jsme se na tom, že nemáme vlastní obrázek jednorožce… :-D)

Budeme rádi za případné komentáře a postřehy ;)

P.S.
Pařanům, kteří rádi objevují, můžeme doporučit letošní ročník soutěže ITnetwork summer 2018, kde spousta začínajících tvůrců předvedla své hry, a který byl extrémně podařený!


 

 

Článek pro vás napsala
Avatar
Jak se ti líbí článek?
Ještě nikdo nehodnotil, buď první!
Aktivity (0)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!