ČTĚTE: Pár tipů pro začátek

Jak se přihlásím na akci?

Vyber si akci na https://www.sumenimesta.cz/akce/, na stránce akce si otevři její termín a pod ním se přihlas pomocí tlačítka.

Jak přidám svou tvorbu?

Svou vlastní tvorbu můžeš na síť jednoduše přidat a ukázat ji tak ostatním, kteří ti k ní poté dají zpětnou vazbu.

Žádost o práva

Jako první zažádáš o práva na přidávání obsahu pomocí tlačítka ve svém profilu (odkaz na profil je na každé stránce vpravo nahoře). Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zadarmo.

Šumění města rozlišuje 3 druhy tvorby:

Otevře se ti formulář, kam vložíš ukázku své tvorby a odešleš jej. O práva se žádá proto, abychom udrželi nějakou rozumnou kvalitu obsahu :)

Jakmile tvou žádost schválíme, můžeš začít přidávat.

Přidávání literárních děl

Literární díla nebo jakékoli články přidáš ve svém profilu, pomocí záložky Lit. tvorba.

Ještě rychlá poznámka: Když budeš vkládat povídky, určitě bude vypadat lépe, když k nim dáš nějaký obrázek nebo fotku. Pokud zrovna žádnou vhodnou nemáš, můžeš se podívat na stránku https://www.pexels.com. Najdeš tam hromady fotek, které můžeš použít :-) (Nezapomeň označit možnost “[X] zobrazovat miniaturu”)

Políčko "Stručný popis" ve formuláři

Normálně by po tobě nikdo nic takového nechtěl, ale než se opřeš o nějaké písmenko a napíšeš 100-150 krát „a", je dobré vědět, že tento řádek je tady kvůli Googlu. Jednoduše proto, abychom zvýšili možnost, že Šumění města najde i někdo, kdo původně hledal něco podobného. Třeba ten někdo objeví Šumění města zrovna přes tvůj odkaz :-) Tak klidně napiš, že uveřejňuješ např.:

povídku na téma existenciální krize, zpracovanou experimentálním způsobem, kdy se autor/ka snažila podívat na problém z jiného úhlu

Když potom řekneš kamarádovi/ka­marádce, že si může přečíst jak píšeš a třeba si nebudeš moci vzpomenout na název stránky, bude stačit, když do Googlu zadá jméno tvého díla.

Přidávání malby, kresby a fotografií

Malbu, kresbu nebo fotografie vložíš opět ve svém profilu, pomocí záložky Alba.

Přátelé

Pokud zjistíš, že se ti líbí tvorba některého z uživatelů, můžeš jej začít odebírat pomocí tlačítka na jeho profilu. Když začne i on odebírat tebe, stanete se tak přátelé.


 

 

Článek pro vás napsal David Čápka
Avatar
Jak se ti líbí článek?
Ještě nikdo nehodnotil, buď první!
Autor je profesně spisovatelem odborné literatury.
Všechny články v sekci
Nezařazené
Aktivity (5)

 

 

Komentáře

Avatar
David Čápka
Tým Šumění města
Avatar
David Čápka:12.2.2018 18:19

Jako autor systému raději nebudu tuto příručku upravovat, jelikož očekávám nějaké věci, které ostatní o systému nevědí a naopak. Je dobrý nápad, že jsi se do toho pustila! Určitě bych ale dopsal, že malby/kresby se přidávají přes "Alba", ne přes "Tvorba", tam je jen literatura. Možná by to bylo dobré do budoucna nějak přejmenovat, že :-`

Odpovědět
12.2.2018 18:19
Já bych jedl!
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.