O projektu Šumění města

Šumění města

Projekt Šumění města sdružuje umělce a vytváří tak fajn skupinu lidí a prostor pro osobní rozvoj.

Orientujeme se zejména na prezenční akce a snažíme se vyhýbat tvorbě virtuální komunity na internetu. Cílem je, abychom se všichni navzájem znali a motivovali se do uměleckých činností. Přijď se na nás podívat!

"Šumění" je slovní hříčkou se slovem "umění" a název projektu označuje aktivity umělecky založených lidí. Město je v názvu proto, že právě od ukvapeného městského života se uměním nejlépe odreaguje a seznámí s novými lidmi.

Partneři

Díky licenci od softwarové firmy ITnetwork s.r.o. náš web funguje jako plnohodnotná sociální síť pro umělce se všemi vychytávkami, jako znáte např. z Facebooku.

Spolupráce

Grafické podklady pro další spolupráci naleznete na Loga a bannery.

Tipy pro začátek

Jsi tu nováček? Napsali jsme pro tebe pár tipů na začátek.

Organizátoři

David Čápka

Minimalista, podnikatel a zastánce mámvpitchismu. Miluju hudbu různých žánrů (hlavně alternativní rock a house), tančím bachatu sensual ve škole Ilayas a Anastasia Bachata Prague, mám IT firmu na e-learning a pěstuju pokojové rostliny. Utopicky pracuji na své experimentální literární počítačové hře a vymýšlím scénáře s vracením času.

Tomáš Lonský

Tomáš je prostě boží ;-)

Lektoři

Daniel Kupsa

Lektor, kameraman, fotograf a marketér, má zkušenosti s tvorbou krátkých filmů a reklamních spotů. Od roku 2012 učí film v UA Ambrozia. 3 roky točil reklamy v marketingové agentuře. Jeho tvorbu jste mohli zahlédnout v kině nebo v časopisech. Na 48Hour Film Project Brno 2018 se umístil na třetím místě a získal i další dílčí ocenění.

Léňa Šubrtová

Léňa se věnuje mnoha tanečním stylům, začínala se scénickým a výrazovým tancem, rozvíjela se ve společenských a latinsko-amerických tancích a poté se zaměřila na streetdance, který přináší desítky dalších stylů. Na jejich lekcích tedy nikdy nechybí rozmanitost různých stylů a skvělá atmosféra.


 

Aktivity (25)